Czy warto umówić się na wizytę u psychologa zdalnie?

Niektórzy ludzie mogą mieć opory przed umówieniem się na spotkanie z psychologiem zdalnie, myśląc, że nie mogą uzyskać takiej samej jakości opieki, jaką otrzymaliby od kogoś osobiście. To po prostu nie jest prawdą. 

W rzeczywistości istnieją pewne powody, że jest to nawet lepiej zobaczyć psychologa za pośrednictwem czatu wideo . Twój psycholog będzie mógł spędzić więcej czasu z tobą, ponieważ każda sesja będzie miała mniej przerw niż gdybyś był osobiście. Jest to również o wiele łatwiejsze dla nich do korzystania z zaawansowanych narzędzi do oceny-możesz mieć fizyczny objaw, że psycholog musi zająć się, ale z czatu wideo, nie muszą czekać do następnego razu przyjść do biura, aby zająć się nim.

Możesz również wykorzystać czas spędzony z psychologiem bardziej efektywnie niż w przypadku spotkania osobistego. Zamiast jechać w godzinach szczytu i czekać na miejsca parkingowe w gabinecie, można po prostu usiąść przy komputerze i zacząć rozmawiać od razu. Nie ma znaczenia, jak daleko mieszkasz od swojego terapeuty albo-video chat pozwala ty i twój terapeuta spotkać się bez względu na to, jak daleko jesteś w prawdziwym życiu. Co najlepsze, umawiając się na spotkanie z psychologiem za pośrednictwem czatu wideo, unikniesz długiego czasu oczekiwania, który wiąże się z wizytą w biurze w normalnych godzinach pracy. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .