Ślub motocyklisty – czym pojechać na ceremonię?

Wiele par zastanawia się nad tym pytaniem, a liczba odpowiedzi jest niemal tak duża, jak liczba osób, które je zadają. Ceremonia ślubna na grzbiecie motocykla może być ciekawym widowiskiem, ale też niepewnym. 

Trzeba wziąć pod uwagę, że nie pozujecie tylko do zdjęć – uczestniczycie w pełnoprawnym wydarzeniu. Będziesz musiał pojechać motocyklem na miejsce, zaparkować, wysiąść, przejść przez ceremonię i wymienić się przysięgami, a następnie wsiąść z powrotem na motocykl, aby odjechać. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest to, że jeden lub oboje z was spadnie w dowolnym momencie tego procesu. Wiele osób wyobraża sobie, że będzie po prostu siedzieć tam z tyłu, trzymając się mocno, gdy ich małżonek będzie kierował ich do ich specjalnego dnia, ale nie zawsze tak będzie. Bądź przygotowany na pewne problemy z równowagą, jeśli masz zamiar jeździć w tych okolicznościach, zwłaszcza jeśli planujesz podróż w dół wzgórza lub wokół ostrych zakrętów.

Bardziej odpowiedzialny wybór byłby dla obu partnerów, aby każdy jeździł oddzielnymi motocyklami (i ewentualnie nawet nosił różne stroje). Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://mototeams.pl/ .