Rodzaje jesiennych płaszczy

W zależności od stylu życia i preferencji danej osoby, jesienny płaszcz może być różny. Jeśli chodzi o modę, styl płaszcza powinien pasować do Twoich butów (i innych dodatków do odzieży wierzchniej): Jeśli nosisz buty na obcasach, będziesz chciała płaszcz, który jest dłuższy z tyłu, więc jeśli nosisz go otwartego, nie odsłania twojego tyłu. Jeśli nosisz baletki, możesz chcieć czegoś krótszego i lżejszego z tyłu. 

Jeśli podoba Ci się pomysł nakładania warstw, to płaszcz typu kurtka, który ma w środku ciepłą podszewkę, ale jest tylko lekko wyściełany, pozwoli na więcej opcji przy łączeniu i dopasowywaniu z innymi ubraniami.

Jeśli chodzi o ciepło, najbardziej podstawową opcją jest puch – jest on najcieplejszy, ponieważ pióra zatrzymują powietrze i zatrzymują powietrze pomiędzy warstwami piór. Płaszcze puchowe mogą mieć różny charakter, od swobodnego po formalny, i są dostępne w wielu różnych cenach w zależności od tego, jak są ciężkie lub lekkie. To samo dotyczy płaszczy z wypełnieniem syntetycznym – występują w lekkich stylach odpowiednich na jesienną pogodę i bardzo ciężkich, które mają wytrzymać również zimową pogodę. Popularnym wyborem wśród mężczyzn są płaszcze polarowe; są one wykonane z materiałów syntetycznych, ale naśladują wygląd puchu i są wystarczająco cienkie, aby wygodnie nosić je pod płaszczem zimowym. Więcej informacji na temat mody znajdziesz na stronie https://howwear.pl/ .