Modne jesienne stylizacje – na co postawić?

Jesień to czas zmian i przemian. Liście się zmieniają, temperatura spada, a świat mody zaczął już spoglądać w stronę zimowych wakacji. Pora jesieni jest lubiana przez projektantów i kupujących ze względu na swoje wyjątkowe piękno – to także idealny czas na własną zmianę.

Liście na drzewach tworzą piękne tło do zdjęć w swoich żywych czerwieniach, pomarańczach i żółciach. Jeśli chcesz pokazać nowy top lub parę dżinsów, jesienny spacer po parku może dostarczyć wielu inspiracji. To dobra wymówka, by każdego dnia wyglądać jak najlepiej!

Mając do wyboru tak wiele wspaniałych sezonowych fryzur, jesień to także dobry czas na eksperymentowanie z kolorem. Wiele kobiet woli nie farbować włosów latem ze względu na ekspozycję na słońce, ale teraz nadszedł czas, by wypróbować jasne bordo i winne czerwienie, które będą wyglądać spektakularnie na tle zielonych drzew.

Niezależnie od tego, czy masz długie włosy, czy też zdecydujesz się na strzyżenie pixie, możesz je ułożyć na wiele sposobów – wystarczą długie warstwy, grzywka lub ścięte końcówki. Możesz je kręcić lub prostować, w zależności od tego, co planujesz w danym dniu. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .