Samoopalacz w piance – jak go używać, aby uzyskać zdrową opaleniznę na dłużej?

Samoopalacz w piance to produkt, który pozwala uzyskać na naszym ciele efekt zdrowej opalenizny bez narażania skóry na negatywne skutki oddziaływania promieni słonecznych. Pianka brązująca to produkt posiadający same zalety. Składniki, które wchodzą w jej skład, generują produkt o najwyższej jakości w porównaniu z innymi produktami takiego typu. Jak używać takiej pianki, aby sprawić, że na naszej skórze pojawi się idealna, naturalna opalenizna? Co zrobić, aby efekt opalenizny utrzymywał się na skórze przez wiele dni?

Samoopalacz w piance – jak go używać?

W celu uzyskania zadowalającego nas efektu, przed aplikacją pianki na skórę należy ją odpowiednio przygotować. Oto kilka etapów, które należy wykonać, aby efekt zdrowej opalenizny na naszym ciele zachwycał nas przez wiele dni.

  • peeling skóry — zabieg ten wykonujemy kilka dni, przed nałożeniem pianki samoopalającej na skórę. Peeling wykonuje się w celu złuszczenia martwego naskórka, co poprawi proces wnikania pigmentu w głąb naszej skóry.
  • depilacja skóry – przed aplikacją samoopalacza warto zadbać o usunięcie nadmiernego owłosienia na naszej skórze, aby produkt mógł równomiernie ją pokryć.
  • Przygotowanie twarzy- przed aplikacją pianki należy pamiętać o dokładnym oczyszczeniu twarzy, demakijażu oraz dokładnym jej osuszeniu. Samoopalacz na wilgotnej skórze traci swoje właściwości.

Na tak przygotowaną skórę bez obaw można nanieść samoopalacz w piance https://tanexpert24.pl/ . Jak to zrobić? Niewielką ilość samoopalacza należy okrągłymi ruchami nanieść na skórę. Ważne jest to, aby produkt rozprowadzić równomiernie, omijając łokcie, kostki i kolana. Można do tego celu użyć specjalnej rękawicy.

Dla kogo samoopalacz w piance?

Pianka opalająca to doskonały wybór dla osób o każdym typie cery oraz rodzaju karnacji. To produkt dostosowany dla osób zarówno z jasną, jak i ciemną karnacją. Samoopalacz w piance doskonale sprawdzi się u osób, które cierpią na brak czasu, albo są w podróży. Produkt ten wchłania się w przeciągu kilku minut. Po tym czasie na nasze ciało można nałożyć ubranie. Produkt ten mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.