Pomysły na dania z warzyw z ogrodu

Pomysły na dania z wykorzystaniem warzyw z ogrodu:

Większość ludzi jest dość dobrze zorientowana w tym, jak wykorzystać składniki, które są już od jakiegoś czasu, ale co zrobić, gdy masz zderzak zbiorów groszku lub świetną ofertę na pomidory? Mamy zamiar zabrać Cię przez kilka naszych ulubionych sposobów, aby wykorzystać niektóre z bardziej niezwykłych lub sezonowych elementów.

Kilka pomysłów na dania z wykorzystaniem warzyw z ogrodu:

zupa warzywna

Jest to jedna z najprostszych rzeczy, które możesz zrobić z asortymentem świeżych warzyw. Po prostu posiekaj wszystkie swoje resztki na kawałki, dodaj do garnka z jakimś bulionem i gotuj na małym ogniu do miękkości. Niektóre wspaniałe składniki mogą być papryką, cebulą, marchewką, zieloną fasolką, kukurydzą, kabaczkiem – możliwości są naprawdę nieograniczone. Tylko upewnij się, że dodajesz wystarczająco dużo przypraw, aby nie było to mdłe!

Fasolowa polewka  

To jest podobne do warzywnej polewki, ale odkąd fasolowe polewki polegają na silnych smakach raczej niż skrobiach dla ich tekstury (sos sojowy, dla przykładu), dlatego jest łatwo tworzyć coś serdecznego i smakowitego z twoich ogrodowych dodatków. Więcej na temat roślin i ogrodu znajdziesz na stronie https://czaswogrodzie.pl/ .