Jak dbać o końcówki długich włosów?

Posiadanie długich włosów to dużo pracy, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak o nie odpowiednio zadbać. Końce włosów są czasami zaniedbywane, ponieważ jesteś zajęta ujarzmianiem reszty włosów, ale są one tak samo ważne jak pozostałe części. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby zadbać o te kłopotliwe końce, które wymagają tylko kilku minut i kilku dodatkowych dolarów w materiałach eksploatacyjnych.

  1. Kup profesjonalny preparat do włosów

Można znaleźć te produkty w sklepach zaopatrzenia kosmetycznego, które są często dołączone do salonów kosmetycznych. Zazwyczaj kosztują one około 20 dolarów i trwają przez około dwa miesiące. Można je stosować na suchych lub mokrych włosach, w zależności od tego, ile czasu chcesz poświęcić na układanie włosów każdego dnia.

  1. Kupuj bardziej luksusowe szampony i odżywki

Większość marek tworzy dwie wersje swoich szamponów i odżywek: jedną z silikonami, która sprawia, że włosy są błyszczące, a drugą z ekstraktami roślinnymi, które odżywiają włosy od wewnątrz (ta jest zwykle reklamowana jako mająca „wilgoć” w nazwie). Spróbuj przejść na tę drugą wersję na kilka tygodni i zobacz, czy końcówki wyglądają lepiej. Możesz również spróbować użyć tych produktów raz w tygodniu zamiast swojej zwykłej marki, aby uzyskać dodatkową ucztę dla swoich długich zamków! Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://beasmetics.pl/ .